Dane a poradenstvo

Dane a poradenstvo Komárno

Čo ponúkame

Zobraziť podrobnosti

Prečo práve my

Zobraziť podrobnosti

Kontakt

Zobraziť podrobnosti

Informácie

Dane a poradenstvo Komárno:

Dokážeme poradiť individuálne v optimalizácii daní pre občanov, fyzické osoby – živnostníkov, právnické osoby – spoločnosti. Môžeme konzultovať osobne, telefonicky, alebo v prípade potreby online. Optimalizácia daní je kľúčová oblasť pre podnikateľov. Obráťte sa na nás s dôverou a my nájdeme pre vašu firmu tú najvhodnejšiu zdaňovaciu formu.

Čo ponúkame

Poskytované služby:

  • Obchodné poradenstvo
  • Účtovné poradenstvo
  • Optimalizácia daní
  • Asistencia pri riešení odborných účtovných problémov
  • Dohľad nad účtovníctvom klienta (mandanta)
  • Pravidelné kontroly účtovných dokumentov a postupov účtovania

Prečo práve my

Prečo Nás vybrať:

Naši ekonómovia majú za sebou viac ako 70 úspešných daňových kontrol. Sú to vyštudovaní ekonómovia s dlhoročnou praxou v tejto oblasti. V časti referencie si môžete prezrieť ich potvrdenia o absolvovaných odborných školení.

Podľa skúseností Vám však radšej odporúčame, aby ste predchádzali takýmto kontrolám, a to prostredníctvom konzultácií, ktoré sú pre našich klientov samozrejmosťou. Inými slovami daňové problémy treba nielen riešiť, ale najmä im predísť, preto za Vás sledujeme všetky novinky v tejto odbornej oblasti.

Informujeme Vás o nových daňových zákonoch a ich implementácií, našim cieľom je, aby Vaša životná práca bola v bezpečí.

Veľkou našou výhodou je, že v prípade potreby našim klientom vieme odporučiť aj partnerské účtovné kancelárie na vysokej úrovni v Maďarsku (Tatabánya, Komárom), i v Českej republike (Praha), ktoré vedia tiež poskytnúť poradenstvo v oblasti daní v Maďarsku, i poradenstvo v oblasti daní v Českej republike.